Čo by ste zlepšili na webe Presov.sk?

Zlepsenie dizajnu a prehladnosti

 • 2 hlasy
  Hlasovať

  Pozmenila by som dizajn stranok, aby vyzerali atraktivnejsie a celistvo. Teraz posobi ako nefunkcny zlepenec. Orientacia v jednotlivych sekciach je priserna. Nie je podla abecedy a ani nejakeho nedekodovatelneho suvisu. Podpisy kto co a kedy zverejnil vyzeraju priserne. Ak tam ma byt tato informacia zasluzi si byt menej vyrazna ale dohladatelna. V podstate na prvy pohlad viete kto pisal ale text samotny zanika.

  Pridané 25. 10. 2013

  Ako prebieha riešenie problému?
  6. 11. 2013 | Mgr. Matúš Vencúrik

  Ďakujeme za pripomienky.
  Web mesta odráža štruktúru mestského úradu, sekcie, oddelenia, referáty atď.. V mnohých prípadoch nie je možné konštruovať menu inak, ako v súčasnom formáte napr. portal/obcan/mestsky urad/sekcie/nazov sekcie/nazov oddelenia/kontakty (dokumenty)...
  Tento spôsob sa nám pri tvorbe webu javil ako správny a logický.
  Mesto Prešov postupne pripravuje redizajn webstránky. Pri jeho úprave budeme prihliadať aj na Vaše pripomienky.


  Komentáre

  Prosím, prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie komentára.

1. Neignorujte chyby

Štátne weby by mali fungovať. Ak obsahujú chyby, nemusíte si už len povzdychnúť či mávnuť rukou. Vyžadujte od kompetentných nápravu.

2. Pridajte podnet na zlepšenie

Je to jednoduché. Pomenujete problém, bližšie ho opíšete, zvolíte kategóriu a ak treba, pridáte screenshot či iný súbor. Potom už stačí podnet iba odoslať.

3. Sledujte stav riešenia

Ak majú aj ďalší občania našej (občas banánovej) krajiny podobný problém, môžu za váš podnet hlasovať. Takisto zistíte, čo robí inštitúcia pre nápravu.