Čo by ste zlepšili na webe Bratislava.sk?

Zobraziť nápady:

 • 6 hlasov
  Hlasovať

  Mala klikatelna plocha na hlavne akcie na titulnej stranke.

  Na hlavnej stranke je obrovsky "banner" + text na hlavne akcie (bratislava v pohybe, slovak press photo...), pricom klikatelna plocha je len malicky text "citajte viac". Taktiez by "scrollovanie" mohlo prestat akonahle na to nabehnem mysou, vid vyskum http://www.nngroup.com/articles/auto-forwarding/

 • 9 hlasov
  Hlasovať

  Podavanie podnetov na napravu ci vylepsenie

  Mne velmi chyba bud integracia odkazprestarostu.sk alebo nejaky vlastny system cez ktory by som vedel nahlasovat veci ktore by malo miesto riesit. Prepadnuty chodnik, potreba osadenia zabrany voci parkujucim autam. Rovnako by bolo dobre mat podobnym sposobom moznost nahlasit veci priamo mestskej policii na riesenie - hlavne nelegalne parkujuce auta.

1. Neignorujte chyby

Štátne weby by mali fungovať. Ak obsahujú chyby, nemusíte si už len povzdychnúť či mávnuť rukou. Vyžadujte od kompetentných nápravu.

2. Pridajte podnet na zlepšenie

Je to jednoduché. Pomenujete problém, bližšie ho opíšete, zvolíte kategóriu a ak treba, pridáte screenshot či iný súbor. Potom už stačí podnet iba odoslať.

3. Sledujte stav riešenia

Ak majú aj ďalší občania našej (občas banánovej) krajiny podobný problém, môžu za váš podnet hlasovať. Takisto zistíte, čo robí inštitúcia pre nápravu.